Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 5 Магістр мистецтв (MA) Програми в Управління охороною здоров'я 2023

5 Магістр мистецтв (MA) Програми в Управління охороною здоров'я 2023

overview

Учитель мистецтв ступеня, що багато людей шукають, щоб отримати для вищої освіти вище стандартної ступенем бакалавра чотири роки. Це кваліфікує індивіда в якості експерта в конкретній області, надаючи можливості для більш високих позицій рівні, щоб перейти більш прибуткові кар'єри.

Що таке магістра в управління охороною здоров'я? Ступінь магістра в охороні здоров'я управління забезпечує додаткову освіту в керівних та управлінських курсів в області медичних послуг. Прийом цей ступінь будуть оснащувати студентів з глибокими знаннями через навчальний план, включаючи етики, фінансів та людських ресурсів в галузі, а також регулювання політики в галузі охорони здоров'я та аналізу. Спеціалізації можуть бути отримала в гострій або довгострокового догляду та охорони здоров'я інформатики, серед інших. Це, як правило, взяти студента близько двох років, щоб завершити програму.

Студент може переслідувати цей тип ступеня магістра з ряду причин.Наприклад, сильний набір навичок лідерства, організації та планування відбувається через навчальний план може забезпечити людині з широким спектром позицій верхнього рівня, щоб перейти кар'єрних цілей.

Витрати на ступінь магістра в управління охороною здоров'я буде відрізнятися в залежності від університету ви вирішили відвідувати. Дослідження Ваш вибір також, і зв'язатися з адміністративні офіси безпосередньо, якщо у вас є які-небудь питання з приводу витрат.

Кар'єра в охороні здоров'я затребувані в глобальному масштабі. Студенти, які отримали цей ступінь можуть бути кваліфіковані для роботи в різних арен для контролю операцій охорони здоров'я. Це може включати в себе лікарні, офіси лікаря або інших медичних установ, а також пов'язані з ними пости в урядових організацій і корпорацій. Менеджери охорони здоров'я можуть мати дуже вигідні кар'єру в приватних, так і державних установ. Студент може також переслідувати ступінь доктора, щоб відкрити ще більше можливостей.

Програми в управлінні охороною здоров'я є в багатьох країнах по всьому світу. Щоб дізнатися більш детальну інформацію, шукати нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

read_more

filters

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження з охорони здоров'я
  • Управління охороною здоров'я
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format