Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 47 Магістратура Програми в Фармацевтична медицина 2023

47 Магістратура Програми в Фармацевтична медицина 2023

overview

Студенти, які хочуть отримати більш поглиблені знання в цікавій для них області, можливо, забажають отримати ступінь магістра. Такі програми надають підготовку на належному рівні та відкривають нові можливості професійної реалізації та кар'єри.

Що таке ступінь магістра з фармації? Фармація вважається одним з найстаріших напрямків дослідження в світі вищої освіти, тому програма магістратури за цією спеціальністю, в першу чергу, присвячена вивченню лікарських препаратів і взаємодії різних хімічних сполук з людським організмом. В рамках таких програм вивчаються дисципліни, як біологія людини, фізіологія, безпека в сфері медицини, управління людськими ресурсами та інші дисципліни, пов'язані з організацією лікарняного обслуговування. Деякі програми дозволяють студентам зосередитися на одній конкретній області, що дозволяє більш інтенсивно вивчати дослідження і розробки в цій галузі.

Студенти, які бажають отримати ступінь магістра з фармації, часто прагнуть розширити свої кар'єрні перспективи. В рамках цих програм можна отримати додаткову кваліфікацію, що допоможе випускникам мати конкурентну перевагу при пошуку роботи в медичній сфері.

Залежно від навчального закладу вартість навчання може змінюватися. Крім того, тривалість навчання може складати від двох до чотирьох років, в залежності від обраної спеціалізації.

Після присвоєння студенту ступеня магістра в галузі фармації, перед випускниками відкриваються широкі перспективи кар'єри. Лікарні та медичні установи, завжди в пошуках людей з великим досвідом в області фармацевтики, а конкурентний характер цих позицій означає більш високу зарплату і додаткові переваги. Кар'єра в цій області може включати все, від організації лікарняного обслуговування до аналізу даних, які орієнтовані саме на хімічні речовини в різних лікарських препаратах.

Програми магістратури з фармації пропонуються навчальними закладами по всьому світу. У кожній країні існують суворі вимоги до випускників, яких необхідно дотримуватися, якщо ви хочете отримати відповідну кваліфікацію, а також проведення самостійного дослідження, це залежить від країни навчання і навчального закладу. Щоб розпочати навчання на курсі, подивіться список пропонованих нижче програм і зв'яжіться з приймальною комісією університету безпосередньо, для цього достатньо заповнити просту веб-форму запиту.

read_more

filters

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Фармацевтична медицина
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (47)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format