Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 23 Магістратура Програми в Аптечна справа 2023

23 Магістратура Програми в Аптечна справа 2023

Огляд

Магістерська програма дозволяє студентам отримати вищу освіту знань та навичок у конкретній дисципліні після того, як вони закінчують курсові роботи студентів. Студенти зазвичай завершують ступінь магістра за два роки, хоча тривалість програми коливається від школи до школи.

Будь хто бажаючий нагороджуюча кар'єра у галузі охорони здоров'я може дивуватися, що є майстер в аптеці? Студенти, які переслідують один з цих ступенів магістра, вивчають необхідні знання та навички, щоб заповнити рецепти та поради пацієнтів. Як правило, студенти приймають початкові, середні та передові фармакологічні дисципліни, включаючи поглиблену хімію. Вони зазвичай дізнаються про ці теми через лекції, лабораторії та спільні проекти. Студенти часто практикум практикум в області інтенсивної терапії, внутрішньої медицини, інфекційних хвороб, педіатрії або іншого виду аптеки. Вони також можуть написати основний документ або брати участь у клініках до закінчення навчання.

Працюючи над заробленням магістра в аптеці, учасники програми зазвичай навчаються критично мислити, застосовують науковий метод і планують проекти. Ці навички часто допомагають учням стати кращими фармацевтами та більш організованими особами. Вони також зазвичай готують їх до наставників у аптечній промисловості.

Визначення точної вартості для завершення магістра в аптеці може бути складно без конкретної інформації зі школи про загальні навчання та збори. Перед початком навчання студенти часто обирають обговорення витрат з посадовими особами програми, щоб краще зрозуміти загальні витрати.

Ті, хто заробляє магістра в аптеці, часто планують негайно вступити в професійний світ. Після отримання ліцензій багато працюють фармацевтами в лікарнях, клініках, аптеках та інших місцях. Ті, хто безпосередньо не працюють як фармацевти, часто приєднуються до ділового сектору як аптечні аудитори, постачальники фармацевтичних послуг або наукові співробітники. З іншого боку, у вищих навчальних закладах, як правило, є місце у вищих навчальних закладах з магістерськими ступенями, тому окремі особи працюють помічниками-дослідниками, викладачами викладачів чи спеціалістами у галузі навчання. Тим часом, деякі люди залишаються в школі шляхом зарахування до докторської програми.

Студенти проводять магістра в аптеці різними способами. Деякі відвідують загальноосвітні університети, а інші відвідують заняття в Інтернеті або заочні. Для отримання додаткової інформації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Фармацевтична медицина
  • Аптечна справа
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (23)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання