Keystone logo

3 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Медичні гуманітарні науки Медична етика Біоетика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Медичні гуманітарні науки
  • Медична етика
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Охорона здоров'я Медичні гуманітарні науки Медична етика Біоетика

Якщо отримання докторантури є вашою остаточною академічною метою, одержання ступеня магістра є одним із багатьох кроків для цього. Магістерські програми можуть забезпечити учасників інструментами, необхідними для досягнення успіху на рівні доктора та у відповідних областях. Тривалість магістерської програми зазвичай триває близько двох років.

Що таке майстер з біоетики? Це ступінь з курсами, призначеними для інформування студентів про різні морально-етичні дилеми в галузі охорони здоров'я. Деякі програми також можуть зосередитись на забезпеченні альтернатив та вирішення цих проблем. Курси, що виникають під час навчання для магістра з біоетики, можуть охоплювати закони, що стосуються конфіденційності та конфіденційності, кримінальної відповідальності постачальників медичних послуг та цивільних обов'язків лікарів. Студенти також можуть дізнатись про взаємини лікаря-пацієнта та урядових нормативних актів. Деякі програми можуть вимагати дослідження та презентації до комітету до закінчення навчання.

Окрім навчання через лекції та семінари, випускні програми з біоетики також включають шанси посилити практичні навички. До них відносяться таланти дослідження, написання для суспільства біоетики та керівництва. Будь-яке з цих навичок також може допомогти учням у інших сферах свого життя за межами професійної кар'єри.

Незалежно від того, чи відвідуєте себе як студента за сумісництвом або повний робочий день, інформування про витрати на програму, як правило, знаходиться у верхній частині списку. Кожна програма має різні комісії та ціни, і тому випускні програми витрати будуть коливатися.

Біоетика зростає у релевантності. Тому магістр з біоетики може надати кілька професійних можливостей у цій постійно зміненій галузі медицини. Кар'єра в медицині може включати вчення інших про біоетику на рівні коледжу як професор університету. Інші випускники можуть отримати роботу як члени комітетів з питань етики для корпорацій або для урядів. Деякі з них отримують позиції як працівники, що відповідають за дослідження, або стають консультантами для лікарень.

Майстер з біоетики може бути завершено за допомогою онлайнової інструкції або в будь-якій установі в усьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.