Keystone logo

25 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Біомедичні дослідження Біомедицина 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Біомедичні дослідження
  • Біомедицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (25)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Охорона здоров'я Біомедичні дослідження Біомедицина

Студенти отримують ступінь магістра з багатьох причин. Можливо, вони хочуть більше спеціалізованих знань у певній галузі, а також більш обов'язків і більш високу зарплату. Крім того, вони хочуть ступінь доктора і повинні спочатку заробити ступінь магістра. Ступінь магістра є способом для людини, щоб показати, що він має додаткову освіту і навчання в області.

Що таке Майстер в біомедицині? Біомедичні дослідження біологічних процесів, таких як молекулярних і клітинних основ та еволюції. Ступінь магістра в першу чергу спрямована на студентів, які планують отримати докторський ступінь. Курсова є і в класі, і в лабораторії. Студенти можуть адаптувати елективних курсів по відношенню до своїх власних інтересів. Наприклад, теми виборні класу включають в себе біологію часто пухлини, порушення обміну речовин і нейробіології. Студенти також завершити значну науково-дослідну роботу.

Вигоди від біомедицини ступеня багато.Студенти поліпшити свої навички на високому рівні технології, можна вивчати на міжнародному рівні і часто повні проекти відповідно до їх пристрастями.

Університети по всьому світу пропонують біомедицині програм. Для цього, студенти повинні досліджувати конкретні школи і програми, щоб отримати уявлення про приблизну вартість, або зв'язатися з школи. Студенти повинні завжди досліджувати точні вимоги програми по забезпеченню максимально можливу відповідність.

Студенти, які отримують градусів біомедицині господаря часто відразу ж перейти в докторських програм. Навіть якщо вони не роблять, вони часто мають багато можливостей. Випускники працюють в Біомедицина медичних досліджень та медичної письмовій формі, з патентами, і в клінічних випробуваннях. Багато хто працює в якості головних дослідників у наукових дослідженнях. Вони також використовуються науковими установами, а також підприємств і лікарень.

Біомедицина студенти можуть відвідувати заняття неповний робочий день або повний робочий день.Хоча багато що практичної роботи потрібно, деякі програми можуть запропонувати онлайн-навчання для компонентів класі. Щоб знайти школу для вас, шукати програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.