Keystone logo

19 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Біомедична інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Технології охорони здоров'я
  • Біомедична інженерія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (19)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Біомедична інженерія

Студенти, які хочуть, щоб надалі свою освіту після отримання ступеня бакалавра часто воліють надходити в магістерських програмах. Такі програми також потрібно до студенти можуть отримати докторський ступінь. Студенти зі ступенем магістра отримують спеціальні знання, які зазвичай позиціонує їх для більш високих зарплат і робочих місць з більшою відповідальністю.

Що таке Майстер в області біомедичної інженерії? Біомедична інженерія фокусується на аналізі та проектуванні рішень в біології та медицині. Наприклад, біомедичних інженер може вибрати для розробки штучного органу або пристрій, щоб допомогти людині знову використовувати його за руку. Головна мета такого інженерії для підвищення якості та ефективності обслуговування пацієнтів. Для цього, вище рівня біомедична інженерія освіта включає в класі на основі роботи, а також руки-на лабораторних, курси. Студенти працюють з рідких і твердих механіки, біоматеріалів і біологічних наук.

Студенти пожинати багато переваг від цього утворення. Наприклад, ступінь магістра може претендувати особа, щоб вести науково-дослідну групу, і студенти часто досягнення своїх практичних навичок інженерного проектування.

Університети по всьому світу пропонують програми в області біомедичної інженерії. В результаті вартість таких програм залежить від школи. Студенти повинні звернутися коледжів для отримання конкретної інформації про витрати і завжди ретельно вивчити програми.

Студенти, які отримують біомедичної інженерії градусів є кілька варіантів. Багато хто йде на зубній або медичної школи (або вже є такий досвід) для того, щоб використовувати практичні біомедичних застосувань у догляді за хворим. Деякі отримати право градусів для роботи в якості патентних повірених. Біомедичні інженери працюють в лікарнях в рамках команд терапії і в науково-дослідних лабораторіях. Вони також працюють у виробничих умовах та в офісах.

Біомедична інженерія студенти мають можливість брати уроки неповний робочий день або повний робочий день.Студенти з іншими обов'язками може насолоджуватися вибір приймати онлайн-класи, які пропонують багато університетів. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.