Keystone logo

2 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Охорона психічного здоров'я Психологія Дитяча психологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Охорона психічного здоров'я
  • Психологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Охорона здоров'я Охорона психічного здоров'я Психологія Дитяча психологія

Багато людей по всьому світу вважають за краще отримати ступінь магістра після отримання їх ступінь бакалавра, як спосіб розширення їх знань про конкретну предметну область подальшого і заробляти більше грошей. Більшість програм магістратури може бути завершена протягом приблизно двох або трьох років, якщо приймати на повну ставку.

Просто те, що Майстер в галузі дитячої психології? Цей всеосяжний курс пропонує огляд розвитку психології підлітків і дітей з кінцевою метою підготовки випускників до кар'єри нагородження, які надають допомогу молоді та їх сімей. Загальні галузі вивчення на цих курсах, як правило, включають в себе загальна психологія, дитяча психологія, соціологія, статистика і методи дослідження. Додаткову увагу буде приділено іноді такі теми, як теорій особистості, пізнавальних процесів і стратегій втручання, серед суміжних областях.

Більшість коледжів та університетів вимагають, щоб учителі провести магістра.Передова мірою також, як відомо, підвищити потенціал заробітку і кар'єрного росту для тих, хто його отримання.

Існує сильна зміна серед витрат на навчання від одного Майстри в програмі психології дитини в іншу на основі таких факторів, як, де школа пропонує він знаходиться і престиж самої програми. Приймальна комісія школа є гарною відправною точкою контакту для отримання специфіку зарахування.

Програми дитячої психології магістра підготувати учасників для різних дохідних та нагородження кар'єри. Багато випускників йдуть на продовжити навчання в гонитві за докторську, яка, як правило, потрібно для того, щоб працювати в якості дитячого психолога або шкільного психолога. Інші випускники знаходять роботу відразу після закріплення ступінь магістра, і вони часто отримують оплачувану роботу в лікарнях, навчальних закладах, офісах лікаря або приватної практики.

Наша база даних є відмінним ресурсом для підключення шкіл по всьому світу, які пропонують онлайн-майстер в програмах психології дитини. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.