Keystone logo

14 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Глобальна охорона здоров'я Системи охорони здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Глобальна охорона здоров'я
  • Системи охорони здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Охорона здоров'я Глобальна охорона здоров'я Системи охорони здоров'я

Випускники, що закінчили вимоги до ступеня магістра в різних областях, зізнаються експерти. Цей ступінь аспірант готує студентів для продовження в докторантурі або отримання більш високих рівнів зайнятості.

Що таке Майстер в системах охорони здоров'я? Цей ступінь фокусується на підготовці студентів, щоб стати висококваліфікованих фахівців у галузі контролю інформаційних систем охорони здоров'я. Тому що є необхідне, щоб мати універсальні медичні записи, є велика потреба для людей, які можуть успішно використовують інформаційні системи. Курси можуть включати в себе дизайн системи охорони здоров'я, інформатику, медичне право і етика. Курси по бізнесу і здоров'я керівництва та управління можуть також знадобитися. Студенти також дізнаєтеся, як вивчати інформаційні потреби і розробляти ефективні рішення для проблем охорони здоров'я.

Студенти, які закінчують з магістра в системах охорони здоров'я виявляються кілька варіантів кар'єри після закінчення навчання.Ці варіанти кар'єри взагалі пропонують підвищення зарплати в і можливості для старших керівних обов'язків.

Вартість отримання ступеня магістра в системах охорони здоров'я варіюється і залежить від установи і довжини програми. Щоб дізнатися конкретну інформацію про вартість, звертайтеся в офіс приймальні комісії в школі пропонують ступінь.

Після завершення ступінь магістра в системах охорони здоров'я, найбільш помітним вибором кар'єри для студентів менеджером комп'ютерні або інформаційні системи в медичних установах. З ростом заклопотаності з приводу питань конфіденційності пацієнтів і кіберзлочинності, освічених людей, які можуть розробляти, здійснювати і аналізувати системи користуються попитом. Випускники також можуть знайти успішну кар'єру в університетах та медичних центрах, медичних страхових компаній, і уряду і некомерційних установ. З старіння населення, перспективи працевлаштування в галузі охорони здоров'я знаходяться на підйомі.

З можливістю заробляти свій ступінь онлайн і збільшенням попиту на висококваліфікованих осіб в охороні здоров'я, ступінь магістра в галузі систем охорони здоров'я є мудрим рішенням. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.