Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 Магістратура Програми в Науки про харчові продукти 2023

2 Магістратура Програми в Науки про харчові продукти 2023

Огляд

Після завершення ступінь бакалавра наук, студенти можуть часто продовжувати свою освіту, проводячи магістра наук. Завершення ступінь магістра може зайняти від одного до чотирьох років і програми можуть бути курс на основі або на основі досліджень.

Що таке магістр в області науки їжі? У центрі уваги цього ступеня часто починається з вивчення хімії та харчування їжі. Ці курси, як правило, йдуть методи оцінки та аналізу харчових продуктів. Багато програм зосереджені на області науки і техніки, що беруть участь в харчовій інженерії. Інші курси, як правило, включають в себе пропоновані методи обробки харчових продуктів і управління якістю. Мікробіологія також велика частина ступенів багатьох харчових науки майстра.

Випускники зі ступенем магістра в галузі науки їжі зазвичай розвиваються глибокі наукові знання, а також найважливіших навичок на робочому місці. Випускники часто здатні аналітично мислити, вирішувати проблеми в творчому шляху, робота в командах, і ефективно спілкуватися.

Залежно від ступеня програми від конкретного майстра ви вибираєте, вартість буде варіюватися. Країна, в якій ви вирішили вчитися, а також тривалість програми, як правило, визначити фінансові зобов'язання. Зв'язок безпосередньо з офісом приймальної комісії програми для визначення очікувань витрат.

Майстер в науці їжі відкриває двері масив варіантів кар'єри. Випускники можуть вибрати продовжувати роботу в галузі досліджень і розробки продукції. Деякі можуть вникати у виробництві продуктів харчування, орієнтуючись на процеси, пов'язані і якість продукту. Інші все ще може мати пристрасть до законів харчування і їх реалізації. Існують можливості як в приватному і державному секторі.

На сьогоднішній день існує широкий вибір для освітніх програм, ніж будь-коли раніше. За допомогою модулів дистанційного навчання, ви можете мати доступ до навчальних програм по всьому світу, які можуть вмістити свій особистий темп і графік.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Наука про харчування
  • Науки про харчові продукти
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання