Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 10 Магістратура Програми в Оптометрична медицина 2023

10 Магістратура Програми в Оптометрична медицина 2023

Огляд

Заробіток ступінь магістра може забезпечити знання і досвід для студентів, які зацікавлені в подальшому збирається у своїй кар'єрі. Програма магістра надає більше уваги на галузі дослідження і заробив після бакалаврату. Люди з таким рівнем освіти можуть заробити вищі зарплати і взяти на себе більше відповідальності.

Що таке Майстер в оптометрії? Ця ступінь здоров'я науки концентрується на біології, анатомії, хімії, оптики і візуальних наук. Інструкція в класі і контролюється клінічний досвід включає в себе курсові, необхідне для отримання ступеня. Це необхідно для студента, щоб мати принаймні три роки бакалаврату в галузі науки в. Як правило, програма в цій концентрації може зайняти до чотирьох років, щоб отримати ступінь, і деякі студенти вирішили продовжити свою освіту, щоб досягти докторський ступінь.

Цінні навички дізнався, коли працював на ступені давав оптометрії господаря.Комунікативні навички необхідні для взаємодії з пацієнтами та іншими медичними працівниками. Випускники магістратури, як правило, більш високі можливості домовитися та оплати праці.

Магістерські програми можна знайти на міжнародному рівні і, як правило, в університетській. Деякі курси можуть бути доступна через інтернет-закладу. Вартість ступінь магістра залежить від де він заробив, так що краще, щоб зв'язатися з приймальної комісії безпосередньо зрозуміти збори та інші витрати.

З ступінь магістра в оптометрії в студенти кваліфіковані, щоб стати оптики, яка є іншій області науки про здоров'я, ніж офтальмології. Оптометрист працювати в приватній практиці або в групах з іншими фахівцями зору. Люди з цим ступінь також може стати навчальні вчителя в програмі оптометрії.У міру старіння населення, все більше і більше професіоналів охорони здоров'я необхідні, і Оптометрист позиції, як очікується, до збільшення попиту в найближчі роки.

Якщо ви хотіли б продовжити свою освіту в області оптометрії, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Охорона здоров'я
  • Оптометрична медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання