Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 96 Доктор медицини (M.D.) Програми в Медицина 2023

96 Доктор медицини (M.D.) Програми в Медицина 2023

Огляд

Доктор медичних наук, або доктор медичних наук, є основним шляхом для отримання післядипломної освіти для студентів-медиків, які прагнуть до професійної кар'єри. Поєднання академічних курсів з практичною навчальною програмою в клінічній обстановці, така програма покликана закласти основу для лікарів.

Що є доктором медичних наук? Цей ступінь присвоюється після закінчення шестирічного курсу лекцій та практичних курсів з медичної практики. Ранні роки в програмі стосуються фундаментальних наук про медицину, то пізніше курси спираються на доклінічні та клінічні предмети дослідження, діагностики та лікування, а також курси, що стосуються правових та організаційних аспектів галузі. Програма звичайно закінчується практичними заняттями в різних сферах, від сімейної медицини до хірургії, і може включати в себе деякі спеціальні студенти-вибрати.

Приймання диплому медичного факультету забезпечує як професійну, так і загальну кваліфікаційну базу для студентів, що працюють у сфері медичної професії. Окрім розробленого розуміння клінічних процедур та стандартів та взаємин між пацієнтом та лікарем, студенти також можуть спиратися на навички вирішення проблем та етичні перспективи.

Залежно від конкретної структури програми та її навчального плану, а також навчальної школи, прийом доктора медичних наук в медичних дослідженнях може варіюватися в плані реєстрації та навчання. Перш ніж подати заявку, студенти повинні проконсультуватися з веб-сайтом програми або офісами для отримання додаткової інформації.

Магістр наук у галузі медичних наук може підготувати себе до кар'єри як загального спеціаліста або лікаря-спеціаліста, залежно від конкретної дисципліни, обраної на курсах та періоді проживання після закінчення навчання. Генералістичні професії можуть включати лікарів сімейної медицини, педіатрів або геріатрів, а також первинних або невідкладних медичних лікарів. Ці, у свою чергу, можуть співпадати з фізіологічними спеціальностями, наприклад, кардіологами або дерматологами; або спеціалісти в конкретних умовах або клінічних умовах, наприклад, спеціалісти з спортивної медицини.

Кандидат медичних наук може бути прийнятий у медичних школах по всьому світу; акцент на практичній роботі означає, що програми, як правило, лише на кампусі, але для деяких курсів можуть існувати варіанти онлайн. Щоб почати, шукайте вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор медицини (M.D.)
  • Охорона здоров'я
  • Медицина
  • Медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (96)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання