Keystone logo

66 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Фармацевтична медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (66)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина

Отримання ступеня магістра зазвичай надають з багатьма видатними пільг для вашого життя. Це відкриє можливості для працевлаштування, забезпечити вас з ідеєю, щоб досліджувати речі, які ви не знали про ніколи, і ви будете розвивати сильні довічні навички.

Що таке магістра в фармації? Програма в аптеці готує студентів до життя у фармацевтичній промисловості. Уточнюючи свою вже наявних знань передових аналітичної хімії, студентів, як правило, стають справжніми експертами у процесах, які приходять в рішень, вивчення та виробництва лікарських засобів та їх хімічних компонентів. Навички Студенти застосовують включають спектроскопії і поділу методів, фармацевтичної мікробіології, методологію дослідження та письмові навички, відкриття наркотиків, проектування і розробка продукції та комерціалізації.

На додаток до наявності високого ступеня очищення аналітичних і математичних навичок, тих, закінчення магістра в фармації програми, як правило, виявляються дуже добре обладнані, щоб зробити будь-які дослідження або роботи в інших областях хімії. Цей ступінь зазвичай надає безліч можливостей для працевлаштування в зростаючому, конкурентоспроможної і високооплачувану області.

Підготуйте витратити кілька років працював, щоб дістатися до точки, що мають ступінь магістра. Існує величезний діапазон, в який це може коштувати, і ви повинні враховувати такі речі, як місце розташування. Спробуйте звернутися зі вступними різних шкіл цікавлять вас порівняти нарахованих витрат своїх програм.

Цей ступінь призначений для підготовки студентів ефективно працювати в аналітичних і / або науково-дослідних підрозділів у фармацевтичній компанії. Будь-яка інша робота, яка вимагає більш глибоких знань понять хімії, органічної хімії, і фармацевтичної хімії буде, безумовно, вважаємо когось з цього ступеня.Інженер-хімік, біохімік, учений-медик, і клінічна адміністратор дослідження знаходяться всього в декількох назви посад, доступних для випускників.

Онлайн-класи можуть бути спосіб, щоб отримати ступінь магістра в аптеці без необхідності їхати чи рухатися. Є багато варіантів, щоб почали вивчати. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.