Keystone logo

5 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Біомедичні дослідження Біохімія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Біомедичні дослідження
  • Біохімія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Біомедичні дослідження Біохімія

Магістра (магістр наук) є аспірантуру присуджена тих, хто демонструє високий рівень розуміння конкретної дисципліни, отриманої через курс інтенсивного вивчення. Ступінь магістра, як правило, є необхідною умовою для хто має намір продовжити докторську.

Що таке магістра в біохімії? Цей ступінь спирається на наукове знання, встановленому в бакалавраті. Він спрямований на розвиток передових розуміння принципів і застосування хімічних властивостей молекул і процесів в біології. Зазвичай це займає від одного до двох років, щоб отримати. Багато програм вийшли за рамки освіти лекційне, вибираючи замість науково-орієнтованого навчання, призначеного для підготовки кандидатів, щоб бути більш конкурентоспроможними негайно.

Магістра в біохімії може запропонувати вступ в різних областях академічних занять для пошуку в державному або приватному секторі.Біохімія дисципліна важлива для різноманітних наукових і промислових додатків, так утримувачі ступінь магістра в галузі біохімії, як правило, насолодитися рясним перспективи, хорошу безпеку роботи і конкурентної заробітної плати.

Завершення магістра в галузі біохімії може широко варіюватися в вартості, залежно від конкретних установ і програм. Ті, хто вважають отримання ступеня, рекомендується звернутися інститутів вони воліють, щоб отримати детальну інформацію про навчанні та зборів.

Так біохімія відіграє важливу роль в дуже багатьох областях, утримувачі ступінь магістра в галузі біохімії є масив кар'єри можливостей перед ними. Вони можуть вибрати для роботи в державному секторі в якості дослідників або викладачів. Вони могли б знайти роботу в приватному секторі, допомагаючи розробляти нові ліки і промислових процесів. Вони можуть знайти своє покликання в розробці вакцини. Ступінь є воістину універсальним.

Сьогоднішній студент має безліч варіантів, переслідуючи ступінь магістра в галузі біохімії.По всьому світу, установи пропонують незліченні програми, призначені для розміщення різноманітних потреб. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.