Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 21 Магістр наук (MSc) Програми в Глобальна охорона здоров'я 2023

21 Магістр наук (MSc) Програми в Глобальна охорона здоров'я 2023

Огляд

Ступінь магістра є ступінь рівня випускника. Це звичайно займає два роки, щоб завершити програму, але ця цифра може змінюватися. Магістерські програми призначені для забезпечення поглибленого вивчення обраної тематичної області і, як правило, вимагають студенти провели ступінь бакалавра до зарахування.

Що таке магістра в галузі глобального охорони здоров'я? Програма ступінь магістра в цьому орієнтована на площі глобального охорони здоров'я, яка передбачає вивчення того, як речі, як епідемії, стихійні лиха та нестачі ресурсів вплинути на загальний стан здоров'я людей в усьому світі. Відносини між системами охорони здоров'я, технологій, бізнесу, економіки, політики та культури всіх вивчених. Проблеми в області, також охоплюються. Глобальні дослідження в області охорони здоров'я методи, етика і культура вивчаються, щоб закруглити програми. Студенти дізнаються, як оцінити медичну допомогу по всьому світу, в завершенні програми.

Фізичні особи можуть хочете, щоб завершити програму ступінь магістра в галузі глобальної охорони здоров'я, щоб претендувати на робочі місця з урядом і основними фондами. Випускники будуть також мати можливість працювати в галузі досліджень та освіти. Цей ступінь дозволяє людям шанс для просування в управління та адміністративні посади в своїх поточних кар'єри теж.

Вартість будь-якої програми буде змінюватись в залежності від різних вимог у різних школах. Найбільш точна оцінка витрат на програму можуть бути отримані в рамках програми фінансової допомоги вашого коледжу.

Закінчення програми глобальної магістра охорони здоров'я дозволяє людям працювати в багатьох областях цій галузі. Це включає в себе роботу в якості клініциста, політичний аналітик, некомерційною адміністратора, епідеміолог і дослідника. Випускники можуть внести свій внесок в області глобального охорони здоров'я та надання допомоги з вирішенням проблем глобальної охорони здоров'я і медичних потреб.Фізичні особи можуть працювати протягом багатьох роботодавців, в тому числі некомерційних організацій, систем охорони здоров'я та уряду.

Глобальне здоров'я швидко розвивається області. Зараз настав час, щоб просунутися в кар'єрі в цій області. Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Глобальна охорона здоров'я
  • Глобальна охорона здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання