Keystone logo

11 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Дослідження сестринської справи Дипломовані медсестри 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження сестринської справи
  • Дипломовані медсестри
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Дослідження сестринської справи Дипломовані медсестри

Ступінь магістра в галузі медичних наук, як правило, займає від двох до чотирьох років, щоб закінчити і відкриває двері для більш високооплачувану можливостей, ніж ступінь бакалавра. Цей суворий курс навчання вчить студентів глибоке розуміння області і допомагає їм отримати професійні навички, необхідні, щоб бути успішним.

Що таке магістра в області догляду за RN? Цей ступінь фокусується на наданні студентам з обліковими даними, щоб стати зареєстрованим медсестра, навчаючи їх основам ефективного і дієвого охорони здоров'я. Зареєстровані медсестри ліцензовані фахівці, які виконали вимоги, викладені в країні, штаті або провінції, які дозволяють їм практикувати в будинках для людей похилого віку, лікарнях і приватних будинках. Студенти проходять курси з хімії, біології, харчування та анатомії, щоб отримати розуміння людського тіла, а також курси з теорії та практиці розвивати міжособистісні і медичні навички, необхідні для надання допомоги пацієнтам.

Отримання ліцензії на догляд RN прокладає шлях до успішної наукової медичної кар'єри. Випускники використовують свої відмінні міжособистісні й комунікативні навички, щоб допомогти широкому колу людей, в загальному, швидко мінливому середовищі і працювати поруч з лікарями та іншими сестринського персоналу, щоб забезпечити як звичайні, так і невідкладної медичної допомоги.

Вартість ступеня медсестер варіюється в залежності від установи. Деякі пропонують програми на три роки, в той час як інші дозволяють студентам отримати ступінь в області всього за один рік. Рекомендується, щоб Ви ретельно вивчити програми, які ви зацікавлені, щоб переконатися, що вони збігаються з вашими професійними цілями.

Особи, які мають ступінь магістра наук в області догляду, як правило, знайти конкурентні позиції після того, як вони закінчать. Багато хто знаходить роботу в відділення лікарні або приватної клініки, даючи рутинні обстеження пацієнтам, допомагаючи в страхової документації та надання допомоги в прифронтовій операційних залах.Інші працюють в приватних будинках, допомагаючи людям похилого віку вести активний і здоровий спосіб життя.

Установ по всьому світу пропонують програми на здобуття ступеня в догляді. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.