16 Магістр наук (MSc) Програми в Клінічна психологія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Охорона здоров'я
 • Охорона психічного здоров'я
 • Психологія
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (16)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Клінічна психологія

  Магістра (магістр наук) є ступінь аспірантуру заробив, демонструючи майстерність у конкретній області, отриманої через інтенсивний курс навчання. Кілька кар'єра доступна тільки власникам ступеня, і це, як правило, вимога для тих, хто в надії отримати докторський ступінь.

  Що таке магістра в галузі клінічної психології? Цей ступінь призначена для розробки передових знань психологічної теорії та практики. Це звичайно займає від одного до двох років, щоб закінчити і поєднує в собі дидактичні та практичні методи навчання, щоб підготувати студентів до роботи в різних умовах. Студенти вчаться оцінювати пацієнтів, діагностувати психічні та поведінкові розлади, а також розробити процедури. Не всі програми призведе до ліцензування або призначені для оснащення студентів до самостійної практики. Потенційні студенти повинні перевірити їх, призначених для шкіл роз'яснень.

  Магістра в галузі клінічної психології для аспірантів, зацікавлених у розладів, обумовлених когнітивних, поведінкових або емоційних проблем.Психічне здоров'я є різноманітною і динамічною областю, в якій клінічні психологи є багато варіантів для створення задовільних прибуткові кар'єри.

  Завершення ступінь магістра в галузі клінічної психології може змінюватися в широких межах в вартості, залежно від конкретних навчальних закладів і програм. Рекомендується зв'язатися шкіл для отримання поточної інформації про навчання та зборів.

  Тримачі магістра в галузі клінічної психології можуть переслідувати кілька напрямків. Вони часто продовжують свою освіту в докторантурі. Багато клінічні психологи працюють в лікарнях або приватних клініках, в залежності від сфери їх професійної підготовки. Вони можуть оселитися в наукових колах, інструкторів і дослідників. Вони можуть також надавати консультації по травмі, горя, сімейних або родинних проблем, токсикоманії та розладів харчової поведінки.

  Отримання магістра в галузі клінічної психології може бути досягнуто в школах по всьому світу. Багато програм пропонують гнучкі варіанти, щоб відповідати спосіб життя різних студентів.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.