Keystone logo

22 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Глобальна охорона здоров'я Освіта в області охорони здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Глобальна охорона здоров'я
  • Освіта в області охорони здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Глобальна охорона здоров'я Освіта в області охорони здоров'я

Програма магістра наук - це поглиблений навчальний курс, який зазвичай відповідає програмі бакалавра та займає близько двох років. Багато шкіл пропонують варіанти в режимі он-лайн та неповний робочий день, тому студенти, які вже розпочали свою кар'єру, також можуть брати участь у шкільному віданні.

Що таке магістра в галузі охорони здоров'я? Ця програма, як правило, фокусується на найновіших теоріях здоров'я та поведінки, що сприяє підвищенню кваліфікації в області комунікацій з охороною здоров'я, розробці та впровадженню профілактичних програм та обговоренню питань охорони здоров'я. Конкретні курсові роботи можуть включати такі теми, як готовність до надзвичайних ситуацій, політика в галузі охорони здоров'я та адвокація, оцінка клінічних навичок, управління професіоналами в галузі охорони здоров'я та управління дослідженнями в галузі охорони здоров'я.

Випускники магістра наук в галузі охорони здоров'я часто мають підвищені навички в області особистого здоров'я та можуть бути в змозі першої допомоги в надзвичайних ситуаціях. Крім того, часто розробляються життєві навички, такі як управління часом та визначення пріоритетів.

Витрати на отримання цього ступеня можуть відрізнятися залежно від школи та місця розташування. Додаткові чинники також можуть вплинути на витрати на участь, такі як тривалість програми та ступінь участі студентів в Інтернеті або особисто. Зацікавлені особи повинні звернутися до шкіл, щоб дізнатися точну специфіку.

У медичній освіті багато кар'єри, і багато з цих позицій можуть бути знайдені у всьому світі. Деякі приклади цих виконуючих ролей включають в себе викладача охорони здоров'я, керівника охорони здоров'я, лікаря, працівника охорони здоров'я, керівника проекту з вакцинології та сертифікованого фахівця у галузі охорони здоров'я. Деяка робота цих фахівців повною мірою включає аварійну готовність, імунологію та інфекцію. З глибоким розумінням громадського здоров'я деякі випускники цієї програми ступеня часто продовжують надавати послуги в глобальному масштабі.

Заробляючи магістра в галузі охорони здоров'я, фахівці можуть зробити перші кроки на шляху до кар'єри або покращити свої можливості в рамках існуючої кар'єри. Є можливості для навчання в усьому світі, тому пошукайте вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи нашого вибору, заповнивши відповідну форму.