We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

4 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Оптометрична медицина Офтальмологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Оптометрична медицина
  • Офтальмологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Оптометрична медицина Офтальмологія

Магістр наук, магістр або, є передовим академічна відмінність дається тим, хто успішно закінчити визначений набір курсових, пов'язаної з тим, що, як правило, науково-обгрунтованої дисципліни. Багато Майстер наукових програм може бути завершена протягом приблизно двох-трьох років.

Тільки те, що це магістра в офтальмології? Ця інтенсивна програма навчання призначена для підготовки студентів до прибуткових, нагородження кар'єри в області офтальмологічної науки. Це часто підкреслює такі теми, як біологія, оптики, очної анатомії, генетики та бачення. Генеральний офтальмологічних наука також широко охоплені. Деякі програми також охоплюють різні кар'єри, які існують для випускників цих програм, а також всеосяжний огляд області та практики в цілому.

Багато кар'єри в межах області очної науки вимагають різних сертифікатів та освітніх досягнень, у тому числі магістра в галузі офтальмології.Більшість випускників цих програм також помітите збільшення зарплати після отримання наукового ступеня офтальмології.

Програмами магістратури сильно розрізняються від одного до іншого в термінах, скільки конкретних видатків за програмою. Через це широкого варіювання, учасники перспективні курс слід проконсультуватися з кожної школи інтересу до до-до-актуальну інформацію за навчання.

Більшість випускників магістра в програмах офтальмології перейти на роботу в баченні або офтальмологічних наук. У той час як різні ступені підготовки потрібно для деяких позицій, багато випускників в кінцевому підсумку знайти роботу в якості лікарів-офтальмологів, оптиків, оптиків або очей хірургів по всій різних клінічних і медичного обслуговування установок. Деякі вважають за краще вчити тему в рамках обстановці коледжу або університету, в той час як інші повертаються до школи, щоб переслідувати ступінь доктора, який необхідний для деяких Позітони всередині офтальмологічної галузі науки.

Багато шкіл по всьому світу пропонують навчання онлайн і програм, пов'язаних з офтальмології, і багато з їх описів програмних можна знайти в нашій великій базі даних. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.