Keystone logo

49 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження з охорони здоров'я
  • Управління охороною здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (49)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я

Фокусування на поле в більшій глибині, ніж 'и ступінь бакалавра, магістра наук (MSc) включає в себе курс навчання в науковій або науково-пов'язаних тему. Типова ступінь займає від одного до трьох років, щоб завершити, надаючи студентам більш глибокого розуміння предмета, необхідного для професійно просунутися в різних областях.

Що таке магістра в управлінні охороною здоров'я? Ці програми сприяють розширенню студент 'и знання виробок систем охорони здоров'я та вимогами, щоб підтримати їх, розглядаючи економічне середовище, освіта і комунікації і оперативні методи. Студенти, як правило, дізнатися основи успішного управління всіх рівнів об'єкта медичної допомоги та експертизи в розробці стійких підходів до систем охорони здоров'я. Уроки вивчення методів роботи з медичними працівниками, пацієнтами та спільнотами, щоб гарантувати, що якість медичної допомоги забезпечується і лікарень та інших об'єктів і ефективно функціонувати.

Заробіток ступінь магістра в управлінні охороною здоров'я покращує розуміння випускник по передовій практиці в цій галузі. Це поглиблене знання зазвичай відкриває можливості для просування по службі на керівні посади.

Вартість магістра залежить від широти конкретної програми. При наявності декількох варіантів на міжнародному рівні, перевірки з певною школи є найпростішим способом, щоб отримати оцінку.

Магістра в управлінні охороною здоров'я часто потрібно, щоб перейти до старших керівних посадах в галузі охорони здоров'я. Різні рівні управління робочих місць можна отримати в лікарнях і клініках, некомерційних медичних організацій, а також інститутів в галузі освіти медичних. Менеджери охорони здоров'я нагляду персонал і співпрацювати з лікарями і медсестрами в поєднанні з пацієнтами та спільнотами, обробки адміністрацію медичних установ по всьому світу.

Ступінь магістра можна отримати або через неповний робочий день або повний робочий день програми, і зайнятий студенти воліють гнучкість прийняття онлайн-класу. Для вивчення варіантів, доступних для вас, шукати програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.