Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 21 Магістр наук (MSc) Програми в Психічне здоров'я 2023

21 Магістр наук (MSc) Програми в Психічне здоров'я 2023

overview

Магістр - це високий рівень академічних досягнень, який доступний тільки після закінчення ступеня бакалавра. Заробіток магістра наук зазвичай відкриває набагато більше кар'єрних можливостей, ніж ступінь бакалавра і вимагає одного-двох років до закінчення.

Що таке магістр психічного здоров'я? У сфері охорони здоров'я існує безліч різних підполей, і психічне здоров'я - це галузь, яка займається емоційним, психологічним та соціальним добробутом. Ви можете вивчати причини і наслідки психічних розладів та хвороб, включаючи травми, хімію мозку, біологію, сімейну історію та життєвий досвід. Це поле також має значну увагу до розвитку людського мозку, починаючи з підліткового віку до дорослого віку. Ви можете спеціалізувати свою освіту, щоб зосередитись більше на дослідженні чи лікування психічного здоров'я.

Одним із найважливіших способів вигоди як студента психічного здоров'я є розробка набору корисних навичок. До них відносяться аналіз та оцінка, дослідницькі здібності та науковий розум. Коли ви вступаєте в свою кар'єру, ці навички можуть допомогти вам заробити і отримати більшу зарплату.

Вартість зарахування до магістерської програми варіюється. Є багато факторів, які слід досліджувати, перш ніж зареєструватися, включаючи школу та програму за вашим вибором, тривалість навчання та країну, в якій ви навчаєтеся.

Для тих, хто вивчає психічне здоров'я, існує два основні напрямки кар'єри. Ви можете вибрати або зосередитися на теоретичних або практичних аспектах цієї галузі. Для теоретичних професій ви можете стати дослідником або експериментальним психологом, вивчаючи головний мозок і захворювання чи недуги, які впливають на нього. На практичній стороні цього поля ви можете стати клінічним психологом або консультантом, діагностувати та лікувати ці проблеми.

Інститути по всьому світу пропонують ступінь магістра. Деякі з них можуть мати онлайн-варіанти, якщо вам потрібна більша гнучкість у вашій освіті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

read_more

filters

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Охорона психічного здоров'я
  • Психічне здоров'я
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (21)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format