Keystone logo

1 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Медицина Пульмонологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Медицина
  • Пульмонологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Медицина Пульмонологія

Магістерська програма магістра наук, і це ступінь, який іноді проводяться після того, як студенти отримують ступінь бакалавра. Тематичні області, як правило, зосереджуються на науці або технології темами, і після закінчення студенти мають різні кар'єри, на які вони можуть вибрати.

Що таке магістра в галузі пульмонології? Студенти, які переслідують цей ступінь, дізнаються про різні розлади легенів та дихальних шляхів і про те, як їх лікувати. Навчальна програма в кожній програмі буде відрізнятися, але більшість з них поглинатимуться технологіями та науковими принципами, які допомагають запобігати, розпізнавати та лікувати питання кардіо-легеневої системи. Деякі програми будуть зосереджені на певних спеціальностях, таких як педіатрія, фізіологія фізичної праці та жертви аварій. Після закінчення цього ступеня багато випускників увійдуть до робочої сили, а інші продовжать займатися для докторантури в пульмонології.

Студенти, які отримують ступінь плутонію, отримують знання та навички, які можуть допомогти покращити здоров'я інших людей. Ступінь магістра також допомагає претендентам бути більш конкурентоспроможними у походженні на роботу.

Якщо вартість утримує студентів від подання заявки до певних шкіл, є ряд варіантів. Вартість навчання може сильно відрізнятися залежно від конкретної установи, тому пошук іншої школи може допомогти зменшити витрати, а деякі програми пропонують фінансову допомогу у вигляді кредитів або стипендій.

Існує ряд кар'єрних сфер, якими можуть займатися люди з пульмонологічною освітою. Залежно від освіти та рівня інтересів, деякі посади можуть включати медсестру легенів, дихальний терапевт, лікуючий спеціаліст та пульмонолог (лікар, що спеціалізується на пульмонології). Пульмонологи можуть вибрати працювати за різними спеціальностями, такими як кардіологія, внутрішня медицина, педіатрія, захворювання судин, дослідження або ревматологія.

Порівняйте низку різних шкіл сьогодні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.