Keystone logo

1 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Медицина Пульмонологія в США для 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • США
  • Охорона здоров'я
  • Медицина
  • Пульмонологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Медицина Пульмонологія

Що таке пульмонологія?
Пульмонологія - це наука про захворювання, які вражають легені та дихальну систему. Це включає такі захворювання, як астма, ХОЗЛ, рак легенів і пневмонія. Пульмонологи - це лікарі, які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні цих захворювань.

Навіщо вивчати пульмонологію?
Пульмонологія займається захворюваннями, які можуть бути надзвичайно виснажливими та навіть смертельними. Розуміючи, як діють ці захворювання, пульмонологи можуть розробити кращі методи лікування та, зрештою, врятувати життя. Захворювання легень стають все більш поширеними через забруднене повітря та куріння, тому зростає потреба в пульмонологах.

Різні види пульмонологічних ступенів
У пульмонології можна отримати кілька різних типів ступенів. Лікар (MD) або доктор остеопатії (DO) може завершити резидентуру з пульмонології, яка зазвичай триває три роки. Після закінчення ординатури деякі пульмонологи можуть вибрати вузьку спеціалізацію в певній галузі, наприклад, реанімаційна пульмонологія або інтервенційна пульмонологія. Крім того, студенти можуть отримати ступінь магістра або доктора в пульмонології або в іншій суміжній галузі. Ці програми зазвичай займають від двох до чотирьох років.

Що я буду вивчати під час отримання диплома пульмонології?
Навчальна програма для ступеня пульмонології буде відрізнятися залежно від конкретної програми, яку ви оберете. Ви можете розраховувати на вивчення таких тем, як анатомія та фізіологія легенів, патофізіологія легеневих захворювань, діагностичне тестування та процедури, а також варіанти лікування.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Магістр наук - це передова програма навчання, яку можна пройти приблизно за два роки. Багато шкіл пропонують онлайн програми або програми неповного дня, щоб зайняті учні могли продовжувати своє навчання так, як їм зручно.