Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Охорона здоров'я
 • Дослідження сестринської справи
 • Підготовка медсестер
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (148)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

148 Магістр наук (MSc) Програми в Підготовка медсестер 2024

  Магістр наук (MSc) Програми в Підготовка медсестер

  Магістр наук - це тип передового освітнього варіанту в галузі науки. Це ступінь магістра присуджується студентам після середнього трьох років навчання. Випускник може допомогти студентам підготуватися до участі в докторській програмі.

  Що таке магістр медсестер? Цей тип ступеня вищої освіти призначений для того, щоб дати студентам високий рівень освіти у передових сестринських практиках, включаючи медичну оцінку, діагностику, лікування та догляд. Програма медсестер на цьому рівні може включати в себе більш інтенсивне вивчення методів дослідження, призначення та лікування медицини. Багато програм включає польову роботу та можливості стажування, а також традиційні лекційні курси.

  Студенти у сфері медсестер часто отримують безліч навичок, які виходять за рамки медичної допомоги. Вони, як правило, є надзвичайно старанними працівниками, здатними приймати швидкі та важливі рішення. Багато медсестер також розвивають сильні міжособистісні та письмові комунікативні навички під час навчання.

  Заробіток магістра може бути частково або повністю оплачено через придбання фінансової допомоги, стипендіальних фондів або програм робіт-навчання. Вартість заробітку магістра може варіюватися від школи до школи, тому важливо, щоб студенти вивчали і контактували з потенційними школами для отримання інформації про навчання.

  Після закінчення дипломної роботи випускники медичних сестер часто можуть розширити кількість і тип кар'єри, доступних на вибір. Хоча багато випускників із ступенем бакалавра приймають посади на початковому рівні, особи, які мають ступінь магістра, можуть розглядати більш спеціалізовану та просунуту кар'єру медсестер. Студенти можуть продовжувати стати анестезіологами, акушерками, медсестрами з інформатики та практикуючими психіатричної медсестри.

  Студенти по всьому світу можуть отримати ступінь магістра практично з будь-якої країни або через курси онлайн. Деякі університети пропонують широкий вибір навчальних програм, інші спеціалізуються на певних предметах. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.