Keystone logo

2 Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Стоматологія Стоматологічна хірургія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Охорона здоров'я
  • Стоматологія
  • Стоматологічна хірургія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Охорона здоров'я Стоматологія Стоматологічна хірургія

Люди, які заробляють ступінь магістра наук (MSc) ступеня, часто роблять це для того, щоб вважатися експертами в своїх областях. Цей статус дозволяє їм знайти кращі можливості для працевлаштування і заробити більше грошей. Крім того, студенти, які хочуть, щоб перейти до докторській програмі повинні спочатку заробити свої майстер 'и градусів.

Що таке магістра в стоматологічної хірургії? Цей ступінь програма вчить студентам навички, необхідні їм, щоб допомогти людям мати більш здоров'я порожнини рота і поліпшений посмішка через стоматологічної хірургії. Протягом перших двох років курсів, учасники часто дізнаються про валовий анатомії, мікробіології, загальної патології і реставраційної стоматології, серед багатьох інших курсів. Дослідження протягом третього і четвертого року, як правило, включають в себе ортодонтії, усні радіології, профілактичної стоматології та біологічної основи здоров'я порожнини рота і захворювання.

На додаток до навчання навичкам, специфічні для галузі стоматологічної хірургії, люди часто набувають навички спілкування, етики та як їх застосовувати, і планування, а також організаційні навички. Ці навички можуть скористатися вчених в інших аспектах життя.

Вартість для студентів, щоб заробити градусів в стоматологічної хірургії буде залежати від школи вони вибирають, його розташування і як довго це візьме, щоб завершити класи. Люди повинні досліджувати їх варіанти ретельно, щоб забезпечити їх зробити кращий вибір для своїх потреб.

Випускники програм стоматологічних хірургічних мають ряд варіантів кар'єри. На додаток до основної щелепно-лицевої хірургії, вони, можливо, вирішили піти на косметичної стоматології, який фокусується більше на фіксації недоліків, ніж на операції за станом здоров'я. Стоматологічні хірурги могли б вирішити, щоб відкрити свої власні приватні практики, або вони могли б піти в сектор охорони здоров'я, щоб допомогти людям з низьким доходом або навіть ті без доходу на всіх.Інші варіанти включають науково-дослідних установ, міжнародної охорони здоров'я і академіків стоматології, яка поєднує в наданні допомоги пацієнтам із навчанням студентів-стоматологів.

Університети і коледжі в майже в кожній країні пропонують курси в стоматологічної хірургії. Багато хто з них пропонують можливість прийняти класів в Інтернеті, яка приносить користь студентів, які потребують більш гнучкий графік. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.