Стипендії

Стипендії — це фінансові винагороди, що пропонуються університетами чи іншими освітніми організаціями для фінансової підтримки студентів у навчанні. Стипендії призначаються у зв’язку з фінансовими потребами, за здібності до навчання, як суспільне благо, за спортивні або мистецькі здібності чи в результаті поєднання умов вище.

Scholarship of up to 80% from IU International University of Applied Sciences

Looking for an affordable, accredited degree? With over 20 years of experience and 85,000+ worldwide students, IU offers scholarships ranging from 40% to 80%. Whether flexible online studies or on campus in Germany, IU has more than 50+ English-taught Bachelor's, Master's, and MBA accredited programs, to help students accomplish their dreams and get started on the road toward their ideal careers.

Стипендії Keystone для студентів, що здобувають базову вищу освіту

Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для студентів, що здобуватимуть базову вищу освіту, в усьому світі. Ці стипендії пропонуються для студентів, що мають високі показники успішності в навчанні та демонструють прагнення змінити світ на краще через свою освіту. Зареєструйтеся тут, щоб отримати оновлення про оголошення наступного набору стипендій!

Стипендії Keystone для студентів, що здобувають повну вищу освіту

Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для студентів, що здобуватимуть повну вищу освіту, в усьому світі. Ці стипендії пропонуються для студентів, що мають високі показники успішності в навчанні та демонструють прагнення змінити світ на краще через свою освіту. Зареєструйтеся тут, щоб отримати оновлення про оголошення наступного набору стипендій!