University of Groningen

Введення

University of Groningen

University of Groningen - 100 кращих науково-дослідних університетів із світовим світоглядом. В даний час ми займаємо 80 місце в рейтингу Times Higher Education і пропонуємо понад 30 бакалаврських програм, що навчаються англійською мовою, і понад 125 магістерських програм. Заснований у 1614 році, університет є одним із найстаріших дослідницьких університетів Нідерландів. Ми справді міжнародний університет, що має понад 30 000 студентів та 6000 міжнародних студентів з понад 120 різних національностей.

Чому вибирати Гронингена?

Освіта вищої якості: University of Groningen пропонує різноманітний спектр цікавих, високо оцінених програм ступеня. Як студент, ви отримаєте якісний нагляд та матимете багато варіантів на вибір. University of Groningen був удостоєний знака якості «Найкращий традиційний університет Нідерландів».

Першокласні дослідження: ми є одними з найкращих дослідницьких університетів Європи. У 2016 році наш професор Бен Ферінга виграв Нобелівську премію з хімії. Університет проводить новаторські та соціально важливі дослідження, і наші дослідження будують мости між дисциплінами.

Яскраве студентське життя: Гронінген – яскраве студентське місто. Його населення має найнижчий середній вік у Нідерландах. Кожен четвертий із 200 000 жителів – студент. Студентів можна побачити скрізь: вони навчаються в парку, насолоджуються нічним життям, працюють на різних роботах. Гронінген є безпечним і зеленим містом для життя, і його вибрали одним з найщасливіших міст Європи.

400 років репутації: University of Groningen має багату історію та чудову репутацію. Багато дуже талановитих людей у різних дисциплінах навчалися або працювали в університеті протягом 400 років його існування, в тому числі чотири лауреати Нобелівської премії, перша студентка університету в Нідерландах, перша жінка-викладач, перший голландський космонавт і перший президент Європейського банку.

Справді міжнародні: ми відомі своєю великою міжнародною спільнотою. Щорічно в Гронінгені навчається близько 6000 іноземних студентів із понад 120 країн. Жити в Гронінгені, не розмовляючи нідерландською, не проблема; ви зможете замовити їжу, купити одяг і навіть взяти спортивні заняття англійською мовою. University of Groningen має міцні міжнародні зв’язки, а це означає, що ви можете легко провести частину свого ступеня, навчаючись за кордоном. Ми також пропонуємо декілька унікальних міжнародних магістерських програм у співпраці з іншими великими європейськими університетами.

Бакалаврські програми

Ми пропонуємо понад 30 бакалаврських програм . Дев'ять наших бакалаврських програм отримали знак якості " Програма вищої ступеня ".

Магістерські програми

Наразі University of Groningen пропонує понад 125 магістерських програм , викладених англійською мовою, 18 з яких у Нідерландах оцінюються як "найкраща програма".

Факультети

Дослідження та освіта в University of Groningen організовані в межах 11 різних факультетів. Такі факультети:

Факультет економіки та бізнесу
Факультет поведінкових та соціальних наук
Факультет теології та релігієзнавства
Факультет мистецтв
Факультет медичних наук
Юридичний факультет
Факультет просторових наук
Філософський факультет
Науково-технічний факультет
Університетський коледж Гронінген
Кампус Фріслян

Стипендії та фінансування (варіант 2)

Рейтинги

University of Groningen

Розташування

  • University of Groningen Broerstraat 5 , 9712 CP , Groningen

  • Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

Запитання